Esamiems klientams Specialus pasiūlymas
kovas 13 d., 2024

VŽ.lt: VIETOJ KARINĖS BAZĖS – IŠSKIRTINĖ RAMYBĖS OAZĖ ŠALIA VILNIAUS CENTRO

MIŠKO ARDAI by CITUS – prestižinis projektas pasakiško ir brandaus Burbiškių miško apsutyje. Visų III etapų namai jau pastatyti – projekte iš 280 butų liko mažiau nei 18, tad nepraleiskite paskutinio šanso apsigyventi unikaliame projekte, nes kitos galimybės nebebus!

Plačiau apie MIŠKO ARDAI by CITUS projektą kviečiame pasiklausyti interviu: „Mane žiauriai žavi, kad išsukusi iš aplinkkelio į mišką ir ten, nesitikėdama nieko, radau namus. O tai, kad ta vieta turi tam tikrą istoriją, prideda jai nenugludintos autentikos”,– apie paieškų rezultatą kalba MIŠKO ARDAI by CITUS gyventoja, verslininkė Gabija Strelčiūnaitė.

Kodėl verta gyventi MIŠKO ARDAI by CITUS?

  • Namai jau pastatyti, tad notarinę sutartį galėsite pasirašyti ir raktus gauti iš karto;
  • Pirmuose aukštuose butai su nuosavais kiemeliais aukščiau gatvės lygio, o miškas taip arti, jog galėsite įsileisti jo gaivą ir ramybę į savo namus;
  • Nuo miesto centro būsite nutolę vos 10 min. atstumu;
  • A+ energinis efektyvumas, grindinis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelė po namu, privatus vidinis kiemas – jame suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų – lauko baseinas, grill pievelė, kaimynų amfiteatras, pramogų kupolas, sporto erdvės, vaikų žaidimų zonos ir kt.;
  • Apdailos sprendimai, nemokama dizainerio konsultacija ir išskirtinis finansavimo pasiūlymas.

Susitikimo metu sužinosite visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir detales apie ypatingus pasiūlymus. Taip pat palydėsime pasivaikščioti po teritoriją bei aplankyti Jums patikusius butus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

UŽSIREGISTRUOKITE Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. ↓