Esamiems klientams Specialus pasiūlymas

Kurkime namus kartu.

Interjeras

Drauge būstą paversime jaukiais namais

Interjero kūrimas - erdvių planavimo, komunikacijų, apdailos detalių, spalvų, baldų ir medžiagų dėlionė, kuri iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti itin paini, bet ji turi savo tvarką ir mes padėsime ją perprasti.

 Suteiksime profesionalią pagalbą įsirengti svajonių namus nuo sienų tinkavimo iki tinkamos tekstilės miegamajam parinkimo tam, kad būstas taptų svajonių namais. Visus darbus planuojame žingsnis po žingsnio ir užtikriname, kad svajonės virstų realybe.


Interjeras

Namų vizija ir erdvių planavimas

Pasitelkę savo profesionalumą ir išklausę kiekvieno būsimų namų gyventojo poreikių sukursime būsimų namų viziją. Taip savo svajones kiekvienas pamatys 3D formatu ir įvertins, ar tai – jo svajonių namai. Rengiant namų viziją išgryninami pagrindiniai kriterijai ir išskiriamos vietos, kurioms reikės skirti ypatingą dėmesį.

Suplanuosime erdves, jas skiriančias pertvaras, patogius praėjimus taip, kad kiekvienas namiškis jaustų – namai sukurti būtent jam ir atliepia asmeninius jo poreikius. Paruošime vidinių pertvarų ir baldų vizualizacijas. Atlikus šiuos darbus namų vizija įgaus labai konkretų pavidalą ir teliks vos keli žingsniai iki įkurtuvių!

Namų vizija ir erdvių planavimas
Namų vizija ir erdvių planavimas

Techninis planavimas ir pasiruošimas apdailai

Norint, kad viskas būtų patogu ir to visko būtų tiek, kiek reikia, – labai svarbu turėti aiškų planą.  Atsižvelgdami į kiekvienos šeimos poreikius parengsime:

rozečių ir jungiklių planą;

būsto apšvietimo planą;

santechnikos įrangos schemą;

sienų, grindų, lubų dangos planą ir pan.

Parengtus techninius planus profesionaliai įgyvendinsime – išvedžiosime elektros instaliaciją, santechniką, įrengsime pertvaras. Dirbame tik su geriausiais specialistais, kuriems patikime visas mūsų projektų detales ir kurių profesionalumu ne kartą įsitikinome

Stiliaus pasirinkimas ir sprendinių įgyvendinimas
Stiliaus pasirinkimas ir sprendinių įgyvendinimas

Stiliaus pasirinkimas ir sprendinių įgyvendinimas

Atsižvelgdami į šeimininkų norus parengsime priimtiniausio interjero stiliaus koncepciją. Kartu pasiūlysime konkrečius, būtent įrenginėjamam būstui tinkamus baldus, šviestuvus, apdailos medžiagas ir kitus elementus. Iki mažiausių smulkmenų suplanuosime, kaip turi atrodyti namai – parinksime grindų dangas, sienų apdailą, apšvietimo sprendimus, pateiksime rekomendacijas projektuojamiems baldams (pavyzdžiui, virtuvės, vonios kambario ir pan.), parengsime plytelių klijavmo schemas.

Rekomenduosime patikimus savo sričių profesionalus apdailos darbams atlikti. Jie savo ruožtu užtikrins geriausius ir šiuolaikiškiausius sprendimus įvairiems suplanuotiems darbams.