Esamiems klientams Specialus pasiūlymas
gegužė 02 d., 2024

VIENINTELIS PILNAI ĮRENGTAS BUTAS GALI BŪTI JŪSŲ

Nebesirūpinkite dėl įrengimo ir apsigyvenkite vieninteliame jau pilnai paruoštame gyventi bute. Miško įkvėptas ir dizainerės įrengtas butas, kuriame atostogas jausite kasdien. Gaukite raktus ir apsigyvenkite unikaliame projekte iš karto!


I ETAPAS, 2.5 BUTAS, A3 NAME:

~ 49,07 m² ploto, 2 kambariai

~ Įrengtas su pilna apdaila ir baldais

~ 2-ame aukšte

~ Langų kryptis į vakarus

~ 3 m. aukštos lubos

~ 2,8 m. vitrininiai langai

~ 9,34 m² balkonas

Dabar buto kaina tik 203 080 € + padovanosime 13 000 € vertės parkavimo vietą!

PASKUTINĖ GALIMYBĖ APSIGYVENTI PROJEKTE
Visų III etapų namai pastatyti – iš 280 butų liko mažiau nei 18, tai paskutinis šansas apsigyventi MIŠKO ARDAI by CITUS. Atvykite apžiūrėti savo būsimų namų gyvai.

PUIKI LOKACIJA
Burbiškių rajonas įsikūręs miško apsuptyje, visiškoje ramybėje, kur lengva pabėgti nuo chaoso į nuosavą „kurortą“, bet prireikus turite galimybę greitai atsidurti bet kurioje reikiamoje vietoje – projektas vos 10 min. nuo miesto centro.

LYGIŲ NETURINTI ARCHITEKTŪRA
Pastatai suprojektuoti taip, kad turėtų glaudų ryšį su aplinka, medžiagiškumu, spalvomis, nedisonuotų tūriais bei formomis.

Architektūrinė išraiška reaguoja į esamą gamtinę situaciją ir trikampę sklypo formą: perimetrinis užstatymas formuoja vidinį parką, o viena kraštinė lieka atvira, siekiant „įleisti“ esamą reljefą ir mišką į vidinį kiemą. Kiemo ašimi tampa brandžių medžių alėja, kurią maksimaliai išsaugojome.

KOMFORTAS IR APGALVOTI SPRENDIMAI
A+ energinis efektyvumas, grindinis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelė po namu, mažaaukštė statyba su liftais, aptverta ir saugi teritorija su vaizdo stebėjimo kameromis, unikalus Katedros aikštės dydžio vidinis parkas – jame 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų – lauko baseinas, grill pievelė, kaimynų amfiteatras, pramogų kupolas, sporto erdvės, vaikų žaidimų zonos ir kt.

PRIPAŽINTAS ATEITIES PROJEKTU
2019 m. Lietuvos nekilnojamo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“ MIŠKO ARDAI by CITUS pripažintas „Ateities projektu“. Ir tai dar ne viskas – greitu metu pretenduosime į geriausio būsto šalyje apdovanojimą!

GERIAUSI NT SUSITIKIMAI RINKOJE – ATVYKITE IR ĮSITIKINKITE
Net 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems! Susitikimo metu papasakosime visą reikiamą projekto, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir detales apie ypatingus pasiūlymus. Taip pat palydėsime pasivaikščioti po teritoriją bei aplankyti jums patikusius butus.

APIE CITUS
Išskirtiniai būstai, netradiciniai verslo sprendimai ir virš dešimties apdovanojimų. Visa tai byloja ir leidžia pasigirti. Esame CITUS - įsimintinų, aukštesnę vertę kuriančių projektų pradininkai. Siekiame edukuoti visuomenę, rinką, nes tikime, kad inovacijos ir technologijos yra vertingiausios tuomet, kai yra naudojamos. Tuo vadovaujamės patys. Mūsų tikslas – kurti išskirtines istorijas, kurias jūs vadintumėte savo Namais.


Pilnai įrengto buto nuotraukos: https://www.miskoardai.lt/lt/galerija