Esamiems klientams Specialus pasiūlymas
kovas 04 d., 2024

PASKUTINIS BUTUKAS - LIKO MAŽIAU NEI 18!

MIŠKO ARDAI by CITUS – prestižinis projektas pasakiško ir brandaus Burbiškių miško apsutyje. Visų III etapų namai jau pastatyti – projekte iš 280 butų liko mažiau nei 18, tad nepraleiskite paskutinio šanso apsigyventi unikaliame projekte, nes kitos galimybės nebebus!

Kodėl verta gyventi MIŠKO ARDAI by CITUS?

  • Namai jau pastatyti, tad notarinę sutartį galėsite pasirašyti ir raktus gauti iš karto;
  • Išskirtiniai architektūriniai elementai – medžių lajų aukštyje, ant stogų esantys antstatai, kurių kiekvienas yra lyg individualus namas, iš visų pusių supamas terasos. Juose įrengti „penthouse“ tipo butai, turintys 8 m aukščio lubas, šlaitinius stogus su stoglangiais, primenančius mansardas, antresoles bei erdvias terasas iš kurių atsiveria užburiantis vaizdas į mišką. O pirmuose aukštuose butai su nuosavais kiemeliais aukščiau gatvės lygio.
  • A+ energinis efektyvumas, grindinis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelė po namu, privatus vidinis kiemas – jame suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų – lauko baseinas, grill pievelė, kaimynų amfiteatras, pramogų kupolas, sporto erdvės, vaikų žaidimų zonos ir kt.;
  • Miškas taip arti, jog galėsite įsileisti jo gaivą ir ramybę į savo kiemelį ar balkoną, o nuo miesto centro būsite nutolę vos 10 min. atstumu;
  • Parduodami du pilnai įrengti butai - įkurtuves galėsite švęsti iškart;
  • Apdailos sprendimai, nemokama dizainerio konsultacija ir išskirtinis finansavimo pasiūlymas.

Susitikimo metu sužinosite visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir detales apie ypatingus pasiūlymus. Taip pat palydėsime pasivaikščioti po teritoriją bei aplankyti Jums patikusius butus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

UŽSIREGISTRUOKITE Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. ↓