Kiti projektai Konkurso nugalėtojas
kovo 16 d., 2020

DĖL KARANTINO IR DARBŲ EIGOS

Mieli CITUS draugai ir būsimieji „Miško ardų“ gyventojai,

situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje keičiasi kasdien ir tai daro įtaką mūsų rutinai, darbams, įpročiams, planams. Vyriausybei paskelbus karantiną šalyje nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. imtinai, vadovaujamės specialistų rekomendacijomis ir perplanuojame savo darbo procesus: dauguma mūsų, CITUS darbuotojų nuo šiandien viso karantino metu daugiausia dirbsime nuotoliniu būdu, taip siekdami nuo plintančio korona viruso (COVID–19) saugoti Jus bei partnerius ir saugotis patys.

Norime akcentuoti, kad „Miško ardai“ mums yra ypač svarbūs, todėl visa CITUS komanda, atsakinga už projektą intensyviai dirba: Tomas, Gintaras, Zdislavas – statybų aikštelėje, Irma, Toma, Aurimas, Egidijus, Haroldas ir kiti – ofise ar iš namų.

Medžiagos keliauja, reikiamos pirkimų procedūros vyksta, rangovai darbuojasi, o mes visi toliau džiaugiamės augančiais ir vis aiškesnį pavidalą įgaunančiais svajonių namais – geriausiu ateities projektu.

Jūsų pardavimų vadybininkė Irma yra pasiekiama telefonu ir elektroniniu paštu – kreipkitės, jei turite klausimų.

Tikime, kad kovos su korona viruso protrūkiu priemonės bus veiksmingos ir karantinas neužsitęs ilgiau nei numatyta.

Tuo tarpu kviečiame saugoti savo ir savo artimųjų sveikatą, o karantino laiką išnaudoti aktyviai ir turiningai. Atvirame ore virusas turėtų būti visai nepavojingas, todėl kviečiame pasivaikščioti po Burbiškių miško parką ir pasigrožėti bundančia gamta

Taip pat dažnai plaukite rankas, vėdinkite patalpas, daug judėkite ir valgykite daržovių bei vaisių.


Jūsų „Miško ardų“ komanda