Kiti projektaiSpecialus pasiūlymas
lapkritis 15 d., 2023

ATVIRŲ DURŲ DIENA GRUODŽIO 2 D.

Gruodžio 2 d. 10-17 val. kviečiame Jus į MIŠKO ARDAI by CITUS – projektą Burbiškių miško apsuptyje. 

Paskutinis III etapas jau beveik baigtas, tad nepraleiskite progos apsigyventi unikaliame projekte. Įsigyjant būstą galite rinktis išskirtines finansavimo sąlygas 2 metams arba 13 500 € vertės parkingą dovanų! 

Kodėl verta gyventi MIŠKO ARDAI by CITUS?

  • Namai jau pastatyti, tad notarinę sutartį galėsite pasirašyti ir raktus gauti iš karto;
  • Apdailos sprendimai, nemokama dizainerio konsultacija ir išskirtinis finansavimo pasiūlymas;
  • A+ energinis efektyvumas, grindinis šildymas, automobilių stovėjimo aikštelė po namu, unikalus vidinis kiemas – jame suplanuota 14 poilsio, aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zonų;
  • Miškas taip arti, jog galėsite įsileisti jo gaivą ir ramybę į savo kiemelį ar balkoną.


Susitikimo metu sužinosite visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir detales apie ypatingus pasiūlymus. Taip pat palydėsime pasivaikščioti po teritoriją bei aplankyti Jums patikusius butus. 9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems!

Susitikime taip pat pasidalinsime CITUS analitikų įžvalgomis apie įperkamumą, kuris dėl augančių kainų ir didėjančio Euribor Vilniuje 2023 metais smarkiai sumažėjo - tapo prastesnis nei Amsterdame, Briuselyje ir Taline. Nuosavybės mažėjimo tendencija išliks ir ilguoju laikotarpiu priartės prie ekonomiškai stipresnių šalių rodiklių, o sostinėse nuosavybės santykis bus dar mažesnis. Pirkimas dabar reiškia lengviau įperkamą būstą geresnėje lokacijoje ir mažesnes įmokas po kelių metų. Daugiau informacijos susitikime.

Pasirašykite sutartį, įsirenkite ir 2024 metus pradėkite naujuose namuose.

UŽSIREGISTRUOKITE Į SUSITIKIMĄ FORMOJE ŽEMIAU. ↓